Hakkımızda

Carbomid, 21.yüzyılın en önemli ve stratejik malzemeleri Karbon ve Aramid elyaflarından üretilecek kompozit malzemeler için, yüksek performanslı ürünleri, üstün hizmet kalitesi, zamanında teslimat ve rekabetçi fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır.

Hedefimiz globalleşen dünya pazarınının güvenilir malzeme tedarikçilerinden biri olarak; sektöre teknolojik ve yenilikçi çözümler getirip, dışa bağımlılığı azaltmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Kalite anlayışımız, toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu, doğru ve etkin iletişim çerçevesinde sürekli iyileştirme ve geliştirme prensibine bağlı kalmayı sürdürebilmektir.

 

BiRLİK TİCARET TÜRK A.Ş.

KALİTE POLİTİKASI

 

 

Misyonumuz öncelikli olarak yüksek kalitede Teknik Tekstil ürünleri ve Kompozit Dokumalar üreterek, yerli üretime katkıda bulunmaktır.

Müşteri memnuniyeti ana ilkemiz, kalite de bunun ön koşulu olduğuna göre, müşterilerimizin beklentilerini sağlamak, bu şekilde de gerek Türkiye pazarında gerekse uluslararası pazarlarda rekabet gücümüzü devam ettirmek bizim en önemli görevimizdir.

Bu misyonu, çalışmalarımızı aşağıda belirtilen prensipler üzerine inşa ederek gerçekleştirmeliyiz;

 

  • Tüm çalışanlarımızın katılımı ve karşılıklı güvene dayalı Toplam Kalite Kontrolü bizim için Şirket yaşam tarzımızdır. Yaptığımız hiçbir şeyde kaliteden ödün veremeyiz.

 

  • Tüm işlerimizde ve çalışmalarımızda sürekli iyileştirme ( Kaizen ) bizim için vazgeçilemezdir.

 

  • Kalite hedefimiz, müşteri memnuniyetinde 1 numara Teknik Tekstil ve Kompozit Dokuma ürünlerini yasal gereklilikleri de dikkate alarak üretmek ve daima rakiplerimizden daha iyi olmaktır.

 

Birlik Ticaret Türk A.Ş. bu misyonuna ve benimsediği hedefine tüm CARBOMİD takımının yoğun gayretleri ve kendilerini adamaları ile ulaşacaktır.

 

DARA RİZVANİ

Genel Müdür