Hakkımızda

CARBOMİD; carbon, aramid, cam, hybrid vs gibi teknik elyaflardan kumas üretimi yaparak ve ürünlerinin %95’ini ihracat pazarlarına sunmaktadır. Otomotiv, Savunma Sanayi, Marin, Yapı güçlendirme, Raylı Sistemler, Spor eşyaları ve Rüzgar Enerjisi gibi sektöre inovatif çözümler getirmektedir.

CARBOMİD, zamanında teslimat ve üstün hizmetler ile yüksek kalite ve performansa sahip kumaşları uygun fiyatlarla sunarak gelişmiş endüstriler için destek gayreti içerisindedir.

@* www.youtube.com/embed/yIsk57701ew *@

Şirket Bilgileri

CARBOMİD, minimum çevresel ayak izi ile değerli teknik kumaşların üretimine katkıda bulunmaya çalışır. Sürdürülebilirlik ve yenilenebilir enerjiye olan bağlılık ve inancımızın bir göstergesi olarak, ana şirketimiz Birlik Ticaret Türk A.Ş. (Kuruluş; 1944) 2015 yılında 3,2 MW kapasiteye sahip güneş parklarına yatırım yaparak yılda 3.000 Ton CO2 tasarrufu sağladı.

Ofis
İşletme


Kalite Politikası

Misyonumuz öncelikli olarak yüksek kalitede Teknik Tekstil ürünleri ve Kompozit Dokumalar üreterek, yerli üretime katkıda bulunmaktır.

Müşteri memnuniyeti ana ilkemiz, kalite de bunun ön koşulu olduğuna göre, müşterilerimizin beklentilerini sağlamak, bu şekilde de gerek Türkiye pazarında gerekse uluslararası pazarlarda rekabet gücümüzü devam ettirmek bizim en önemli görevimizdir.

Bu misyonu, çalışmalarımızı aşağıda belirtilen prensipler üzerine inşa ederek gerçekleştirmeliyiz;

− Tüm çalışanlarımızın katılımı ve karşılıklı güvene dayalı Toplam Kalite Kontrolü bizim için Şirket yaşam tarzımızdır. Yaptığımız hiçbir şeyde kaliteden ödün veremeyiz.
− Tüm işlerimizde ve çalışmalarımızda sürekli iyileştirme ( Kaizen ) bizim için vazgeçilemezdir.
− Kalite hedefimiz, müşteri memnuniyetinde 1 numara Teknik Tekstil ve Kompozit Dokuma ürünlerini yasal gereklilikleri de dikkate alarak üretmek ve daima rakiplerimizden daha iyi olmaktır.

Birlik Ticaret Türk A.Ş. bu misyonuna ve benimsediği hedefine tüm CARBOMİD takımının yoğun gayretleri ve kendilerini adamaları ile ulaşacaktır.

Vizyon Misyon ve Değerler

Vizyonumuz

Teknik Tekstil ve Kompozit Dokuma alanında yüksek teknolojilere sahip alt yapısı ile alanında dünya klasmanında tercih edilen ve güvenilen imalatçı olmak.

Misyonumuz

Müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek.

Değerler

Müşteriler ve İş Ortakları

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için koşulsuz memnuniyet yaratmak, daima kazan kazan prensibiyle hareket etmek, katma değerimizi sorgulamak, tercih edilen, vazgeçilemeyen bir sistem ortağı olmak.

Çalışanlar

En önemli varlığımız olan çalışanlarımızın yeteneklerini, bilgilerini ve potansiyellerini kullanabilmeleri için onlara olanak sağlamak, gelişimlerine yardımcı olmak, inisiyatif kullanabilmelerini daha fazla sorumluluk ve mevki alabilmelerini desteklemek, ekibini ve şirketini sahiplenmesini sağlamak.

Yenilik

Sürekli ilerleme ve gelişme için kararlılık, sektöründe öncü olmak.

Kültür

İşini sanatçı titizliğiyle yapıp, küresel düşünmenin devamlılık için tek yol olduğunu kabul eden, ülkesine yararlı olmayı ilke edinmiş, sosyal projelere ve sanata destek icin bütçe ayıran, kurumsal yapıda bir aile şirketi olmak.

Üye Kuruluşlar ve Dernekler